Seniorzy do dzieła! Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej

  • 05.08.2019, 10:49 (aktualizacja 05.08.2019, 11:44)
  • UM Wejherowo/redakcja
Seniorzy do dzieła! Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej UM Wejherowo
W imieniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej. Swoja kandydaturę można zgłaszać do końca sierpnia br.

Seniorów, którzy ukończyli 60 lat i są mieszkańcami powiatu wejherowskiego, mogą wziąć udział w drugiej edycji Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej "Senior-Obywatel" im. Pawła Adamowicza. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
Celem olimpiady jest zwiększenie wiedzy seniorów na temat postanowień Konstytucji RP i innych aktów prawnych regulujących prawa obywatelskie. Eliminacje powiatowe odbędą się 2 października  w sali obrad Starostwa Powiatowego w Wejherowie przy ul. 3 Maja 4. Laureaci rywalizować będą na szczeblu wojewódzkim, który rozegrany zostanie 26 października w Gdańsku. 
Osoby zainteresowane tematyką konkursu mogą skorzystać z cyklu darmowych spotkań przygotowujących do udziału w eliminacjach. Termin składania swojej kandydatury upływa wraz z końcem miesiąca.
Szczegółowych informacji o terminach spotkań udziela koordynator wydarzenia Teresa Malinowska, wiceprezes Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pod numerem telefonu tel. 608 452 414.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanych osób dostępne są w załącznikach.

 

UM Wejherowo/redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe