Gmina Linia. Zderzenie czołowe

  • 06.08.2019, 13:58 (aktualizacja 06.08.2019, 14:01)
  • KPP Wejherowo
Gmina Linia. Zderzenie czołowe KPP Wejherowo
Wczoraj w Zakrzewie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejscu zdarzenia policjanci wyjaśniali okoliczności czołowego zderzenia forda z hyundai. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności wypadku.

W poniedziałek o godzinie 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Zakrzewie (Gmina Linia). Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz zajęli się ustalaniem okoliczności zdarzenia. Z wstępnych informacji wynika, że 57-latka kierująca samochodem ford focus, jadąc w kierunku miejscowości Linia prawdopodobnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem hyundai, którym kierował 71-latek. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi.Zarówno 57 -latka, jak i 71-latek oraz jego 72-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala.Teraz sprawą zajmą się policjanci dochodzeniowo – śledczy, którzy będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności oraz przyczynę tego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

KPP Wejherowo

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe