Kickboxing. Znów na podium

  • 06.09.2019, 13:58 (aktualizacja 06.09.2019, 14:21)
  • Redakcja wejherowo24.info
Kickboxing. Znów na podium Zdj. WSS
Zuzanna Kalbarczyk - zawodniczka Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego po raz kolejny stanęła na podium Mistrzostw Europy. Polska reprezentantka wywalczyła brąz podczas mistrzostw, które rozegrały się na Węgrzech.

Blisko 2000 zawodników z 39 państw Starego Kontynentu, wzięło udział w organizowanych w miejscowości Gyor na Węgrzech Mistrzostwach Europy dzieci, kadetów i juniorów w kickboxingu. Wśród bardzo mocnej i licznej Reprezentacji Polskiego Związku Kickboxingu, znalazła się Zuzanna Kalbarczyk, zawodniczka GOSRiT Luzino oraz Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego.

"Zawody bardzo prestiżowe. Pojechaliśmy na te Mistrzostwa Europy, dzięki temu, że Zuzia zakwalifikowała się poprzez wygranie Mistrzostw Polski." - powiedział Rafał Karcz trener Kadry Narodowej w kickboxingu. 

Trzecie miejsce w kickboxingu wersji kick-light juniorów do 65 kg , natomiast w formule pointfighting Zuzia zajmuje 5 miejsce. Przypomnijmy, jest  to już 4 medal  zawodniczki Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego ze zmagań międzynarodowych. Ponadto Zuzia cztery razy jako reprezentantka Polski sięgała w swojej karierze po Puchar Świata. 

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe