Kolejne wraki wywieziono z miasta. To nie koniec...

  • 04.10.2019, 14:22 (aktualizacja 04.10.2019, 14:32)
  • SM Wejherowo
Kolejne wraki wywieziono z miasta. To nie koniec... Zdj: SM Wejherowo
Wczoraj Straż Miejska zleciła odholowanie na dozorowany parking pięć wraków samochodowych. Wcześniej w tych sprawach prowadzone były czynności wyjaśniające celem ustalenia ich właścicieli.

Wcześniej każdemu wydano nakaz usunięcia wraku w określonym przez Straż Miejską terminie. Wszyscy otrzymali też informacje , że jeśli w wyznaczonym terminie pojazd nie zostanie usunięty, czynność tą za nich wykona, na ich koszt Straż Miejska. Tak też się stało. Trzy pojazdy zakwalifikowano jako wraki, a dwa jako odpady.

Na drogach stoją jeszcze cztery wraki. W tych sprawach prowadzone są jeszcze czynności sprawdzające. Od początku tego roku na drogach i placach miasta Wejherowa strażnicy ujawnili 65 wraków samochodowych. 52 pojazdy po wydanych nakazach usunięte zostały z dróg i parkingów przez ich właścicieli, 9 odholowano na dozorowany parking, a w 4 przypadkach nadal prowadzone są czynności. Niepokojącym jest fakt, że z roku na rok w mieście na drogach pozostawia się coraz  tzw. wraków. Blokują one miejsca parkingowe innym użytkownikom pojazdów. Są też miejscem gromadzenia się w nich dzieci i bezdomnych.

SM Wejherowo

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

inhalacja spalinowa
inhalacja spalinowa 09.10.2019, 14:23
W akcji "Smog" zatrzymano w tym roku 7,8 tys. dowodów rejestracyjnych STANOWCZO ZA MAŁO

Pozostałe