Forcecon po raz czwarty. W grudniu "Gwiezdne wojny" zawładną Wejherowem

  • 02.12.2019, 12:47 (aktualizacja 02.12.2019, 12:50)
  • Redakcja wejherowo24.info
Forcecon po raz czwarty. W grudniu "Gwiezdne wojny" zawładną Wejherowem
21 grudnia Wejherowo ponownie zostanie zawładnięte przez zwolenników "Gwiezdnych Wojen". Dwa dni po polskiej premierze filmu "Star Wars IX: Skylwaker zaplanowano IV edycje Forcecon 2019.

Po raz IV w Wejherowie odbędzie się Forcecon. To gratka dla fanów "Gwiezdnych Wojen". Uroczyste otwarcie Zlotu nastąpi o godzinie 14:00 – na Placu Jakuba Wejhera. Założyciel grodu Wejhera tego dnia przeobrazi się w postać Lorda Vadera. Z Placu nastąpi przemarsz do Filharmonii Kaszubskiej, gdzie odbędą się główne atrakcje Zlotu: projekcja filmu, prelekcje, wystawy, konkursy strojów, kiermasze gadżetów, gry planszowe i konsolowe oraz mnóstwo innych atrakcji.
Gościem Specjalnym tegorocznego ForceConu będzie Gerald Home, aktor grający w "Powrocie Jedi", gdzie wcielał się w dwie postaci: oficera Mon Calamari z floty Admirała Ackbara oraz doradcy Jabby Tesseka.
Nowością tegorocznego Zlotu będzie Mobilna Gra Miejska "Po Moc!". Początek o godzinie 12:00 na skwerze im. Reginy Osowickiej. Rozstrzygnięcie gry i wręczenie nagród nastąpi w Filharmonii Kaszubskiej.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe