Zaginął. Nie powrócił do domu...

  • 09.12.2019, 16:34
  • KPP Wejherowo
Zaginął. Nie powrócił do domu... Zdj: KPP Wejherowo
Komenda Powiatowa Policji poszukuje zaginionego Bartosza Młyńczyk l.17 mieszkańca Gminy Łęczyce, który wyszedł do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Pojawiają się informacje, że może przebywać na terenie Lęborka.

Komenda Powiatowa Policji poszukuje zaginionego Bartosza Młyńczyk l.17 mieszkańca Gminy Łęczyce, który do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie tel. 58 672 97  36 lub 22. 

Rysopis: wiek z wyglądu 17 lat, wzrost ok. 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru jasnego, twarz pociągła, oczy koloru brązowego, uzębienie pełne, nos prosty mały, uszy lekko odstające;

Ubiór: w chwili zaginięcia posiadał na sobie spodnie jeansowe koloru czarnego, koszulkę z krótkim rękawem, buty sportowe typu adidas koloru zielonego, białą apaszka na głowie;

W ostatnim czasie widziany był w parku w Lęborku, szedł w kierunku ul. Dworcowej. Zaginiony interesuje się tańcem nowoczesnym, może uczestniczyć w rożnego rodzaju imprezach o charakterze kulturalnym.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kaczkowo.44
Kaczkowo.44 23.05.2020, 14:44
Proponuję prześledzić środowiska gejowskie, chłopak uciekł z domu, lubił starszych facetów i pewnie mieszka z kimś w zamian za dawanie d*py.

Pozostałe