Kickboxing 50 plus. Trenować każdy może...

  • 10.01.2020, 12:54 (aktualizacja 10.01.2020, 13:01)
  • Redakcja wejherowo24.info
Kickboxing 50 plus. Trenować każdy może... Zdj: ravkar
Trenować każdy może, trochę szybciej, lub trochę później! Brzmi dewiza mistrza kickboxingu, trenera 10kadry narodowej - Rafała Karcza. Tym samym zachęca do spróbowania swoich sił w sporcie osoby powyżej 50 roku życia.

Sport jest dla każdego, począwszy od  najmłodszych do najstarszych. Udowadnia to m.in. Rafał Karcz - trener kadry narodowej w kickboxingu. Sekcje sportowe dla zaawansowanych, dla początkujących i tych bardzo małych (od 4 roku życia) to już codzienność. Teraz Rafała Karcz zamierza zachęcić do sportu osoby powyżej 50 roku życia. 

"Mamy już doświadczenie w prowadzeniu zajęć z kickboxingu wśród najmłodszych, prowadzimy zajęcia dla dzieci starszych, dla młodzieży i osób dorosłych. A teraz otwieramy się na grupę 50 plus." - powiedział Rafał Karcz trener kadry narodowej w kickboxingu.

Zajęcia zawierają elementy ogólnorozwojowe, tzw. rozruch poranny, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. trochę pilatesu i gimnastyka. Oczywiście nie może zabraknąć kickboxingu i samoobrony. Jednym zdaniem, wszechstronne i bezpieczne zajęcia dla Pań i Panów.
Treningi ruszają w lutym. Będą realizowane dwa razy w tygodniu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 695-650-914.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:


Pozostałe