Niezawodni strażnicy miejscy. Znaleźli kierowcę - uciekiniera...

  • 17.02.2020, 12:44 (aktualizacja 17.02.2020, 12:50)
  • SM Wejherowo/ redakcja
Niezawodni strażnicy miejscy. Znaleźli kierowcę - uciekiniera... Zdj: SM Wejherowo
Na ulicy Zybertowskiej wypadł z drogi samochód. Kierowca uciekł. Sprawna akcja strażników miejskich spowodowała, że 35 -letni kierowca został jednak schwytany i doprowadzony do policji.

16 lutego 2020 roku około godziny 15:45 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie, że w obrębie ulicy Zybertowskiej z rondem Sucharskiego,  samochód osobowy marki Ford wypadł z drogi i stoi 100 metrów od pasa w zaroślach. Kierowca wyszedł z pojazdu i zaczął uciekać. Do wspólnych działań włączyła się również policja drogowa. Strażnicy miejscy zaczęli penetrować przyległy do drogi teren leśny oraz działki ogrodnicze celem zatrzymania kierowcy. Dopiero w obrębie bloku 354, na ulicy Sobieskiego zauważono mężczyznę, który mógł kierować tym pojazdem, gdyż posiadał na twarzy liczne świeże otarcia naskórka. Widać było ,że znajdował się w stanie nietrzeźwości (zaburzenia równowagi, wymowy). Wyczuwalna była od niego również woń alkoholu.

35-letni  mieszkaniec powiatu wejherowskiego został zatrzymany przez strażników miejskich i przekazany patrolowi policji drogowej, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. 

SM Wejherowo/ redakcja

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Waldemar
Waldemar 17.02.2020, 13:57
a ciekawe ilu kierowców z weja po narkotykach śmiga

Pozostałe