Kaszub Cup w Luzinie. Ogólnopolskie zmagania w kickboxingu

  • 03.03.2020, 12:12 (aktualizacja 03.03.2020, 13:36)
  • Redakcja wejherowo24.info
Kaszub Cup w Luzinie. Ogólnopolskie zmagania w kickboxingu
W Luzinie odbył się turniej Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu. W turnieju udział wzięło ponad 300 zawodników z 30 klubów.

Ponad 300 zawodników z 30 klubów walczyło w turnieju Pucharu Polski w kickboxingu pointfighting oraz Mistrzostwach Województwa Pomorskiego kick-light kadetów i juniorów. Wydarzeniu towarzyszył też ogólnopolski turniej na pianki dla dzieci. Zawody odbyły się w luzińskiej hali tuż przy gimnazjum, a organizatorem wydarzenia było Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, Pomorski Związek Kickboxingu.

"Puchar Polski i mistrzostwa wojewódzkie w kickboxingu, jest to cykl turniejów Kaszub Cup." - powiedział Rafał Karcz prezes Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. 

Medale, diabelskie skrzypce, słodkie podarunki oraz nagrody rzeczowe przeznaczone były dla zwycięzców. Do Luzina zjechali zawodnicy z całej Polski m.in. Wejherowa, Kartuz, Częstochowy czy Olsztyna. 
Po raz pierwszy turniej rangi centralnej był realizowany w Luzinie. Wydarzenie odbiło się pozytywnym echem w środowisku kickbokserskim. Istnieje zatem szansa, że dzięki współpracy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego i Gminnego Ośrodka Promocji, Sportu i Rekreacji w Luzine w przyszłym roku odbędzie się po raz kolejny w tym samym miejscu. 

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe