Dla organizacji pozarządowych. Aneksy do umów

  • 20.03.2020, 13:14 (aktualizacja 20.03.2020, 13:17)
  • UM Wejherowo / redakcja
Dla organizacji pozarządowych. Aneksy do umów Zdj: www.pixabay.com
W związku z nadzwyczajną sytuacją w kraju i niemożliwością realizacji działań przez organizacje pozarządowe na rzecz mieszkańców Wejherowa, władze miasta stworzyły możliwość zawarcia aneksu.

Niektóre organizacje i stowarzyszenia pozarządowe podpisały już z przedstawicielami miasta Wejherowa, umowy na dofinansowanie zadań i projektów realizowanych ze środków publicznych. Niestety obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa uniemożliwiła realizacje kilku wydarzeń. Dlatego istnieje możliwość wniesienie aneksu do umowy.

"W związku z tym, że stowarzyszenia zawarły już umowy o dofinansowaniu swoich zadań m.in. z miastem Wejherowo, podjęliśmy decyzje o tym, żeby aneksować umowy. Z uwagi, iż dzisiaj niektóre stowarzyszenia nie mogą podejmować różnego rodzaju działań, ich wykonanie jest zagrożone. Dlatego aneksy umożliwią, aby działania były podejmowane w późniejszym terminie. " - powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz wiceprezydent  Wejherowa.  

Wystarczy na adres: [email protected] i [email protected] przesłać informację o propozycjach zmian w obowiązujących umowach.

 

UM Wejherowo / redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe