Budżet Obywatelski w Wejherowie. Z uwagi na pandemię wstrzymane składanie wniosków

  • 24.03.2020, 08:29 (aktualizacja 24.03.2020, 08:45)
  • Redakcja wejherowo24.info
Budżet Obywatelski w Wejherowie. Z uwagi na pandemię wstrzymane składanie wniosków
Z uwagi na pandemią koronawirusa i wprowadzonymi w tym celu restrykcjami, tegoroczna edycja Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego zostaje wstrzymana. Oznacza to, że termin składania wniosków, który przypada od 1 do 30 kwietnia br. jest już nieaktualny.

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju oraz podejmowanymi przez rząd decyzjami i działaniami, procedura Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2020 roku zostaje wstrzymana do odwołania.

 

„Planowane składanie wniosków od 1 do 30 kwietnia już jest nieaktualna. O wszystkich zmianach i nowych terminach będziemy informowali kiedy już będziemy wiedzieli jaka jest sytuacja.” – powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz wiceprezydent Wejherowa.

Harmonogram Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 jest nieaktualny, ale nie oznacza to, że zostanie całkowicie anulowany. Na obecną chwilę trudno podać nowe terminy. W zależności od rozwoju sytuacji ogólnokrajowej związanej z pandemią koronawirusa uzależniony będzie dalszy rozwój Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe