Obniżenie stawek czynszu w Wejherowie. Kolejne ułatwienia dla mieszkańców

  • 01.04.2020, 15:21 (aktualizacja 01.04.2020, 16:13)
  • Redakcja wejherowo24.info
Obniżenie stawek czynszu w Wejherowie. Kolejne ułatwienia dla mieszkańców
Władze miasta podjęły decyzje o obniżeniu stawek czynszu, którą mieszkańcy mieli płacić od 1 lipca. To kolejne ułatwienie dla mieszkańców Wejherowa.

Prezydium miasta podjęło decyzje o wprowadzeniu kolejnych ułatwień dla mieszkańców. Wcześniej władze Wejherowa jako jedne z pierwszych wprowadziły ulgi dla przedsiębiorców. Teraz prezydent podjął decyzje o obniżeniu stawek czynszu.

„W związku z trudną sytuacją społeczną i gospodarcza w kraju związaną z epidemią koronawirusa, prezydent Wejherowa podjął decyzje o obniżeniu stawki czynszu z 10.00 zł do 8,00 zł. Ta podwyżka miała mieć miejsce od 1 lipca. Dziś wiemy, że jej nie będzie. Stawka od 1 lipca spada. Oczywiście jest, to stawka bazowa i od niej przysługują jeszcze zwolnienia związane ze stanem technicznym budynku.” – powiedziała Beata Rutkiewicz wiceprezydent Wejherowa.

Należy pamiętać, że od 2011 r. stawka czynszu pozostawała niezmienna, mimo inflacji. Rosły również inne ceny. Czynsz w zasobie socjalnym pozostaje na niezmienionym poziomie 50 groszy za 1m2.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Verum
Verum 06.05.2020, 08:54
Pandemia strachu!!! Chodzi o zanikanie więzi społecznych, WYTRESOWANIE LUDZI, wzbudzenie paniki, zahamowanie handlu międzynarodowego ... WSZYSTKO BYŁO ZAPLANOWANE w specjalnym raporcie, a cel...? Sami oceńcie! Posłuchajcie naprawdę warto....

https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe