W lesie między Wejherowem a Redą. Spalone auto i wyrzucone opony

  • 03.04.2020, 11:30 (aktualizacja 03.04.2020, 11:35)
  • SM Wejherowo / redakcja
W lesie między Wejherowem a Redą. Spalone auto i wyrzucone opony Zdj: SM Wejherowo
Najpierw ktoś porzucił przewrócone na bok - auto. Później je spalono, a jeszcze później wyrzucono stare opony w lesie między osiedlem Fenikowksiego w Wejherowie a Redą.

Droga łącząca osiedle Fenikowskiego w Wejherowie  z ul. 12 Marca w Redzie oraz przyległy do niej teren stają się dzikim wysypiskiem śmieci. Tuż za granicą Wejherowa (odcinek 200 metrów), ktoś  mało odpowiedzialny pozostawił przewrócony na bok  samochód osobowy. Potem nawet w niezłym stanie technicznym pojazd stanął  na czterech kołach, a po kilku dniach został zdewastowany i  na końcu podpalony.

Sprawę  według właściwości miejscowej  przekazano policji w Redzie. Kilka tygodni później, ktoś również mało odpowiedzialny wywiózł w ten rejon, ale 800 metrów dalej,  stare opony i porzucił tuż przy drodze. Zawiadomienia o zanieczyszczonym terenie trafiają do wejherowskiej straży miejskiej, Tymczasem  zaśmiecany  teren leży w granicach administracyjnych miasta Reda. I tym razem straż miejska przekaże sprawę według właściwości do UM w Redzie.

SM Wejherowo / redakcja

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe