Smiertelny wypadek w Gowinie. Komisja badała przyczyny

  • 01.06.2020, 12:52
  • KPP Wejherowo
Smiertelny wypadek w Gowinie. Komisja badała przyczyny Zdj: KPP Wejherowo
W piątek przed południem policjanci wejherowskiej drogówki, pionu dochodzeniowo-śledczego, funkcjonariusz Straży Pożarnej oraz zarządca drogi spotkali się na ul. Wejherowskiej w Gowinie, gdzie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Podczas spotkania obecni tam członkowie komisji sprawdzali infrastrukturę drogową, m.in. pod kontem prawidłowości w jej oznakowaniu.

W  piątek przed południem miało miejsce spotkanie zespołu zajmującego się wyjaśnianiem i badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Jest to specjalna procedura, która jest zawsze uruchamiania, kiedy doszło do wypadku śmiertelnego.

W środę po południu 27 maja 2020 roku policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Gowinie. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu renault prawdopodobnie stracił panowanie stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zderzył się z volkswagenem, a następnie uderzył w drzewo. Mimo podjętej na miejscu reanimacji, 24-latek zginął na miejscu zdarzenia.

Teraz sprawą wypadku zajmują się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Świadkowie wypadku mogą kontaktować się z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie tej sprawie 47 742 97 50.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe