Joga w parku. Ruszyła V edycja bezpłatnych zajęć

  • 23.06.2020, 15:24
  • Redakcja wejherowo24.info
Joga w parku. Ruszyła V edycja bezpłatnych zajęć
W każdą niedzielę od 21 czerwca do 30 sierpnia o godz. 9.30 do 10.30 realizowane będą darmowe i otwarte dla każdego zajęcia jogi. Zajęcia odbędą się na trawniku za Pałacem Przebendowskich. W razie deszczu pod wiatą na małej scenie. Zabierzcie swoją matę lub koc.

Joga w Parku to cykl otwartych spotkań z jogą na świeżym powietrzu w wejherowskim parku. Będzie to już 5 edycja tego wydarzenia. Pomysłodawczynią wydarzenia jest Magda Kamińska (Ziemińska), założycielka Szkoły jogi 12 asan w Wejherowie.

UWAGA! W tym roku obowiązują zalecenia sanitarne i pamiętajmy o zachowaniu ok. 2 metrów odległości od innych osób. Trawnik w parku jest bardzo duży, więc nie powinno być z tym problemu. Osoby z objawami przeziębienia proszone są o pozostanie w domu.

Regulamin wydarzenia:
1. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla uczestników.
2. Uczestnictwo w wydarzeniu jest w pełni dobrowolne.
3. Organizator ani nauczyciel czy inna osoba zaangażowana w wydarzenie nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody materialne, zdrowotne, psychiczne i inne. Pełną odpowiedzialność za skutki udziału w wydarzeniu ponosi uczestnik.
4. Udział w imprezie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku. Publikacja wizerunku może się odbyć na przykład jako zdjęcie na facebooku, stronie internetowej, w druku oraz w innych formach. Celem publikacji jest promocja wydarzenia.

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe