Zakończenie roku szkolnego. Spotkanie ośmioklasistów

  • 26.06.2020, 11:59 (aktualizacja 26.06.2020, 12:44)
  • Redakcja wejherowo24.info
Zakończenie roku szkolnego. Spotkanie ośmioklasistów zdj: UM Wejherowo
Na terenie Wejherowa blisko 4500 uczniów szkół podstawowych (zarówno państwowych jak i prywatnych) odebrało świadectwa. Ze względu na obostrzenia uroczystości z okazji zakończenia roku były bardzo skromne.

Nie było wspólnego uroczystego apelu z okazji zakończenia roku. W każdej szkole były skromne spotkania. Odebranie świadectw z rąk nauczycieli i ...koniec. Niestety tak w tym roku na terenie całej Polski wygląda zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Wszystko z powodu obostrzeń.

Tam, gdzie to możliwe, uroczystości odbyły się na zewnątrz – np. w Szkole Podstawowej nr 6 czy przy Szkole Podstawowej nr 8. Uczniowie klas VIII odebrały świadectwo w hali wielofunkcyjnej, która jest półotwarta. W tzw wejherowskiej „ósemce” naukę zakończyło 121 uczniów klas VIII. Łącznie na terenie naszego miasta jest w tym roku blisko 600 tegorocznych absolwentów szkół podstawowych.

W przypadku nieodebrania świadectwa w wyznaczonym terminie pozostaje możliwość pobrania dokumentu za pokwitowaniem w sekretariatach szkół. Szczegółowe informacje na stronach internetowych danej placówki.

 

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe