Straż miejska. Latem więcej patroli

  • 29.06.2020, 14:18 (aktualizacja 29.06.2020, 14:29)
  • Redakcja wejherowo24.info
Straż miejska. Latem więcej patroli
Latem wejherowska straż miejska zmienia nieco organizacje pracy. Pojawiło się bowiem więcej patroli zmotoryzowanych i pieszych. Doszły patrole rowerowe i na guadzie.

Strażnicy miejscy czuwają nad naszym bezpieczeństwem, dbają o porządek, zwłaszcza w kwestii przestrzegania przepisów prawa, służą pomocą, edukują, patrolują każdy rewir naszego miasta. Pracują 24 godziny na dobę. Kontrolują nasze miasto poprzez monitoring oraz patrole zmotoryzowane czy piesze. W okresie letnim strażnicy patrolują Wejherowo także na rowerach i na guadzie.

„Oprócz codziennych patroli zmotoryzowanych i pieszych wprowadzamy również patrole rowerowe. Od 18 czerwca wprowadziliśmy też patrol na guadzie.” – powiedział Zenon Hinca komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Zmiana systemu pracy ma służyć poprawie porządku i bezpieczeństwa w mieście. Ponadto wszystkie patrole posiadają na wyposażeniu materiały promujące Wejherowo. Letnia zmiana organizacji pracy strażników miejskich potrwa do końca września.

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe