Śmiertelny wypadek w Gniewowie. Komisja badała przyczyny

  • 30.06.2020, 13:29
  • KPP Wejherowo
Śmiertelny wypadek w Gniewowie. Komisja badała przyczyny Zdj: KPP Wejherowo
Wczoraj przed południem policjanci wejherowskiej drogówki, pionu dochodzeniowo-śledczego, funkcjonariusz Straży Pożarnej oraz zarządca drogi spotkali się Gniewowie, gdzie doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty ze skutkiem śmiertelnym. Podczas spotkania obecni tam członkowie komisji sprawdzali infrastrukturę drogową, m.in. pod kontem prawidłowości w jej oznakowaniu.

W poniedziałek przed południem miało miejsce spotkanie zespołu zajmującego się wyjaśnianiem i badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. To specjalna procedura, która jest zawsze uruchamiania, kiedy doszło do wypadku śmiertelnego.

W czwartek 25 czerwca 2020 roku policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Gniewowie. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 18-letni motocyklista prawdopodobnie stracił panowanie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w słup oświetleniowy. Mimo podjętej na miejscu reanimacji, 18-latek zginął na miejscu zdarzenia.

Teraz sprawą wypadku zajmują się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Świadkowie wypadku mogą kontaktować się z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie tej sprawie 47 742 97 50.

KPP Wejherowo

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe