Wejherowo. Pijany rowerzysta zderzył się z audi

  • 07.07.2020, 15:16 (aktualizacja 07.07.2020, 15:19)
  • KPP Wejherowo / redakcja
Wejherowo. Pijany rowerzysta zderzył się z audi Zdj: KPP Wejherowo
Pijany rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych prawdopodobnie przy czerwonym świetle, i zderzył się z kierowcą audi. Do zdarzenia doszło dziś rano w Wejherowie w pobliżu skrzyżowania drogi K6 z ul. Tartaczną. 55-letni rowerzysta w organizmie miał prawie promil alkoholu. Został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś rano o godzinie 8:00. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci z wejherowskiej drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wyjaśniali jego okoliczności. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 55-letni rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych prawdopodobnie przy czerwonym świetle i wtedy doszło do zderzenia z kierowcą samochodu audi. Badania trzeźwości, które przeprowadzili policjanci uczestnikom zdarzenia, wykazały, że kierowca audi był trzeźwy, natomiast rowerzysta miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Sprawą będą się zajmowali policjanci pionu dochodzeniowo – śledczego, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności i przyczyny zdarzenia.

 

KPP Wejherowo / redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe