Posiadał narkotyki i ....kradł rowery

  • 09.07.2020, 13:42 (aktualizacja 09.07.2020, 13:45)
  • KPP Wejherowo
Posiadał narkotyki i ....kradł rowery Zdj: KPP Wejherowo
Policjanci we wtorek zatrzymali 39- latka, którego podejrzewali o włamanie do piwnic i kradzieże rowerów. Ponadto policjanci w chwili zatrzymania znaleźli przy mężczyźnie narkotyki. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty.

We wtorek na terenie Gdyni kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów w Redzie i Rumi, a także włamanie do piwnicy i kradzież narzędzi oraz elektronarzędzi. Ponadto 39-latek w trakcie zatrzymania poruszał się skradzionym rowerem marki KTM. Do zdarzeń tych doszło od początku roku, a sprawca ukradł łącznie trzy rowery, w tym dwa elektryczne o wartości 7 000 złotych. Dzięki intensywnej pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że za te przestępstwa odpowiada 39- letni mieszkaniec Redy. Podczas przeszukania bagażu mężczyzny kryminalni znaleźli narkotyki- 8 gram amfetaminy.

Policjanci częściowo odzyskali skradzione przedmioty, które wkrótce zostaną zwrócone właścicielom. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem, a także posiadania narkotyków i kradzieży rowerów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe