"Bambino" - rozpocznij przygodę ze sportem

  • 11.08.2016, 19:47 (aktualizacja 11.08.2016, 20:04)
  • Redakcja wejherowo24.info
"Bambino" - rozpocznij przygodę ze sportem
Sport to zdrowie, więc należy wszelakie formy aktywności fizycznej rozwijać od najmłodszych lat. Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe wyszło temu naprzeciw i stworzyło nową grupę o wdzięcznej nazwie "Bambino".

Nowa grupa "Bambino" skierowana jest do dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek w wieku od 5 do 7 lat. 

"Będą to takie stricte zajęcia ogólnorozwojowe - gry, zabawy ruchowe z elementami podstaw kickboxingu. U dzieci będziemy kształtować koordynacje ruchową, sprawność, zwinność, gibkość. Będą też elementy ćwiczeń na zdrowy i silny kręgosłup, zatem będzie bardzo kompleksowo. Zajęcia odbędą się na sali Fight Zone w Wejherowie." - powiedział Rafał Karcz prezes Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. 

Plan zajęć jest tak skonstruowany w ten sposób, żeby rozwijać aktywność fizyczną u dzieci niezależnie od tego czy będą kontynuować swe sportowe zmagania w konkretnej dziedzinie, bowiem ogólne przygotowani jest wstępem do każdego rodzaju sportu. 

Aby rozpocząć trening, wystarczy pobrać, wydrukować, wypełnić i dostarczyć deklarację, która znajduje się na stroniewww.sportwejherowo.plZapisy potrwają do 6 września. W celu umieszczenia dziecka w grupie Bambino należy skontaktować się z Rafałem Karcz pod numerem tel. 695 650 914 lub poprzez email: [email protected] . Ilość miejsc ograniczona.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe