ArtGOk Luzino. Wernisaże w galerii handlowej

  • 15.07.2020, 14:24 (aktualizacja 15.07.2020, 14:42)
  • Redakcja wejherowo24.info
ArtGOk Luzino. Wernisaże w galerii handlowej
Pandemia nieco okroiła repertuar ośrodków kultury, ale na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Takie bowiem znalazła dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie.

Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie to jeden z ośrodków, który jeszcze w czasie trwania rygorystycznych obostrzeń bardzo szybko realizował zajęcia online.

„Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie faktycznie od początku przeszedł w stronę internetu, organizując akcje „Nie damy się kultura w Twoim domu!”. Akcja spotkała się z zainteresowaniem ponad 130 000 odbiorców. Wyprodukowano 170 filmów, a w jej udziale wzięło udział prawie 40 instytucji.” – podkreślił Rafał Płotka dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie.

Jednak na zajęciach poprzez internet się nie skończyło. Teraz mieszkańcy Luzina i goście mogą obcować ze sztuką nawet podczas robienia zakupów czy korzystania z siłowni, bowiem w Centrum Handlowym „Galeria Luzino” do końca wakacji można podziwiać różnorakie wystawy. Zostały przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury.

08.07. / g. 18:00 / Malarstwo - Marian Mielewczyk
22.07. / g. 18:00 / Rzeźba, Malarstwo - wystawa zbiorowa
05.08. / g. 18:00 / Fotografia -
Reiner Mattar i Karolina Pałasz
19.08. / g. 18:00 / Malarstwo - Stowarzyszenie PRO BONO Luzino

Każda z wystaw poprzedzona jest wernisażem podczas którego można osobiście porozmawiać z artystami. Spotkania są okraszone klasyczną muzyką na żywo odegraną na wiolonczeli przez  Monikę Topp. Każdy wernisaż odbywa się co 2 tygodnie w środy.

Wszelkie informacje są dostępne na stronie www.gok.luzino.eu

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe