Przepływ informacji.W parku Majkowskiego nietypowa wystawa

  • 23.09.2020, 13:15 (aktualizacja 23.09.2020, 13:39)
  • Redakcja wejherowo24.info
Przepływ informacji.W parku Majkowskiego nietypowa wystawa
Na polanie za wejherowskim Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej w Wejherowie podziwiać można nietypowe dzieła sztuki pt” Przepływ informacji”. Wystawa powstała w ramach zwycięskiego projektu w Budżecie Obywatelskim.

„Przepływ informacji” to tytuł wystawy, którą podziwiać można na polanie tuż za Pałacem Przebendowskich i Keyserlingków. Autorami projektu, który zwyciężył w ramach Budżetu Obywatelskiego są: Marta Papierowska i Artur Wyszecki.

We współczesnym świecie przepływ informacji jest bardzo wielostrumieniowy. Mamy je z wielu źródeł i te strumienie są powyginane. (…) Trudno się w tym gąszczu rozeznać. Trzeba się odnosić do własnej intuicji, czasami wiedzy, ale też do cierpliwości w poszukiwaniu źródeł dobrych informacji. „ – powiedział Artur Wyszecki.

Jest to VIII edycja tzw. Spichlerza Sztuki, w której uczestniczą artyści lokalni oraz reprezentanci innych krajów. Prezentowane dzieła w ramach wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego są twórczością 20 artystów. Eksponowane na świeżym powietrzu eksponaty to różnorodność wielu technik. Jest rzeźba, metaloplastyka, fotografia i malarstwo. Przy każdym eksponacie znajduje się opis. Wystawa w parku Aleksandra Majkowskiego dostępna jest do końca września br.

Swoje prace wystawili: Alina Zając, Artur Wyszecki, Anna Baranowska, Anna Maria Brandys, Bogna Klaman, Czesław Podleśny, Dobrochna Walicka, Elvin Flamingo, Jacek Michałowski, Katarzyna Michałowska, Marta Papierowska, Marta Duda, Natalia Ostrowska, Paweł Młodkowski, Piotr Tarnowski, Tomek Sikora, Tytus Grodzicki i Zbyszek Gorlak.

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe