Modernizacja Roku. Inwestycje powiatowe i miejskie w gronie najlepszych

  • 24.09.2020, 11:10 (aktualizacja 24.09.2020, 11:19)
  • Redakcja wejherowo24.info
Modernizacja Roku. Inwestycje powiatowe i miejskie w gronie najlepszych
Podczas 24 gali ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku” wręczono nagrody najlepszym obiektom w całej Polsce. Wśród laureatów są inwestycje miejskie i powiatowe.

 

Budowa sali gimnastycznej przy wejherowskiej Szkole Podstawowej nr 5 została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Zastępcy prezydenta Wejherowa – Beata Rutkiewicz i Arkadiusz Kraszkiewicz odebrali nagrodę dla Wejherowa podczas gali, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Nagrodę otrzymała również powiatowa inwestycja. Wyróżnienie odebrała Gabriela Lisius – starosta wejherowski, i Mirosław Lademann – naczelnik Wydziału Edukacji za rozbudowę Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie wraz z kompleksem 10 pracowni.

Do 24 edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku &Budowa XXI wieku” zgłoszono 460 inwestycji z całej Polski, a do ścisłego finału zakwalifikowało się 76 obiektów. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami.

 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe