Chcesz porozmawiać z dzielnicowym? Pobierz aplikację Moja Komenda

  • 17.11.2020, 12:30 (aktualizacja 17.11.2020, 12:34)
  • KPP Wejherowo
Chcesz porozmawiać z dzielnicowym? Pobierz aplikację Moja Komenda www.policja.pl
Dzięki aplikacji „Moja Komenda" użytkownicy smartfonów zyskali szybki i prosty kontakt ze swoim dzielnicowym. Te bezpłatny program został opracowany na telefony komórkowe pracujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Aplikacja ta znacznie ułatwia kontakt z Policją.

Aplikacja „Moja Komenda" umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Korzystając z tego programu wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie policjanta, który jest przydzielony do naszego rejonu oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. To jednak nie wszystko. Z aplikacji także dowiemy się jaki jest telefon komórkowy i stacjonarny do naszego dzielnicowego oraz adres mailowy. Dzielnicowych możemy wyszukać także po imieniu lub nazwisku. W ten sposób możemy nie tylko dodzwonić się do swojego dzielnicowego, ale również do dyżurnego najbliższej jednostki policji.

Po zainstalowaniu tej aplikacji od razu możemy z niej korzystać. „Moja Komenda" po zainstalowaniu, nie wymaga do pracy dostępu do Internetu i działa w trybie offline. Baza danych zawiera informacje ważne dla interesantów, a także dane kontaktowe ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju. Nawet gdy jesteś na wakacjach, gdzieś u rodziny a potrzebujesz porozmawiać z lokalnym dzielnicowym, ta aplikacja daje taką możliwość.

Aplikacja została przygotowana z myślą o osobach, które kontaktują się z Policją w sytuacjach innych, niż te bezpośrednio zagrażające życiu lub zdrowiu. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Wówczas wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu.

Pamiętajmy, że w przypadku potrzeby wezwania pilnej interwencji musimy dzwonić na numer alarmowy 112.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe