ZUS w Wejherowie zaprasza na webinarium „ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek”

  • 25.01.2021, 11:57 (aktualizacja 25.01.2021, 12:03)
  • Krzysztof Cieszyński
ZUS w Wejherowie zaprasza na webinarium „ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek”
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wejherowie zaprasza zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej i związanymi z tym ulgami na szkolenie online.

Szkolenie zatytułowane „ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek” skierowane jest do osób, które planują otworzyć własną firmę. Rozpocznie się ono 2 lutego 2021 r. o godzinie 09.00 , a potrwa ok. 2 godzin.

Plan szkolenia obejmuje szczegóły związane z rejestracją działalności gospodarczej, obowiązkami młodych przedsiębiorców wobec ZUS i wiele innych zagadnień. Przybliżymy także preferencyjne składki dla osób rozpoczynających działalność, w tym „Ulgę na start”, preferencyjne składki oraz „Mały ZUS plus”. Wskażemy także jak obliczyć najniższą podstawę wymiaru składek. Wyjaśnimy także kto nie skorzysta z ulg oraz jakie są skutki ich wykorzystywania.

Zapisy przyjmujemy mailowo pod adresem: [email protected].

W zgłoszeniu prosimy wskazać: adres mailowy, na który wyślemy link do szkolenia, datę i temat webinarium, planowaną liczbę uczestników, telefonu do kontaktowy. W dniu spotkania na wskazany adres mailowy wyślemy link do wydarzenia. Webinarium odbędzie się na platformie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Krzysztof Cieszyński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe