Jechał chodnikiem na którym stało dziecko. Policja szuka kierowcę

  • 23.02.2021, 12:23
  • KPP Wejherowo / redakcja
Jechał chodnikiem na którym stało dziecko. Policja szuka kierowcę Zdj: KPP Wejherowo
Komisariat Policji w Szmudzie prowadzi czynności w sprawie stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym, do którego doszło 3 lutego br. w Karczemkach na ul. Gdańskiej. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt, można dzwonić pod numer 47 74297874.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w Karczemkach doszło niebezpiecznej sytuacji na drodze. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca nn samochodu osobowego, jechał ul. Gdańską w kierunku miejscowości Chwaszczyno, w pewnym momencie zjechał na chodnik, na którym stała 9-latka chcąca przejść przez przejście dla pieszych. Na szczęście nie doszło do potrącenia, ponieważ sprawca minął dziecko zaledwie o kilka centymetrów. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia, w kierunku miejscowości Chwaszczyno.

Teraz sprawą zajmują się policjanci z Szemudu, którzy wyjaśniają okoliczności tej sytuacji.

Świadkowie, którzy dysponują wiedzą na temat marki pojazdu, numeru tablic rejestracyjnych czy też nagraniem video tej sytuacji drogowej, proszeni są o kontakt osobisty bądź telefoniczny, można dzwonić pod numer 47 74297874.

KPP Wejherowo / redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

t
t 23.02.2021, 12:39
z Marsa lecą zdjęcia w 4K a tu oglądamy zdjęcia zrobione kalkulatorem? :-)
Y
Y 24.02.2021, 07:42
Widocznie nie ma innych, a to miejsce publiczne i zapewnie prywatny słabej jakości monitoring. Trudno oczekiwać od osób prywatnych aby inwestowały w takie urządzenia żeby było wszystko widać w oddali.

Pozostałe