Czołowe zderzenie w Sychowie. Mazda przewróciła się na dach

  • 16.03.2021, 14:08 (aktualizacja 16.03.2021, 14:11)
  • KPP Wejherowo
Czołowe zderzenie  w Sychowie. Mazda przewróciła się na dach Zdj: KPP Wejherowo
Dziś rano policjanci w Sychowie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały przewieziono do szpitala.

Dziś przed godziną 8:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Sychowie. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Na miejsce skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, którzy zajęli się ustalaniem przebiegu i okoliczności kolizji drogowej. Mundurowi wstępnie ustalili, że to mazda zderzyła się czołowo z oplem, po czym przewrócił się na dach. Policjanci zatrzymali oba dowody rejestracyjne od samochodów, a kierowcy mazdy zatrzymali prawo jazdy.

Teraz sprawą zajmą się policjanci, którzy dokładnie będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Policjanci przypominają i apelują o zachowanie ostrożności na drodze, dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ric
Ric 16.03.2021, 21:43
No tak dziwić się nie znaja drogi .prędkości nie dostosują to co dziwić że wypadki są ...ostatnio na drogach kilka zdarzeń takich było drzewo itp szybko szybko 😑

Pozostałe