Kolejne boisko prz SP nr 11. Realizacja Budżetu Obywatelskiego

  • 12.04.2021, 11:34 (aktualizacja 12.04.2021, 11:39)
  • Redakcja wejherowo24.info
Kolejne boisko prz SP nr 11. Realizacja Budżetu Obywatelskiego
Kolejny projekt w ramach Wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego jest obecnie realizowany. Tym razem mowa o boisku do piłki siatkowej wraz z oświetleniem i pasem zieleni. Powstaje przy Szkole Podstawowej nr 11.

Przy Szkole Podstawowej nr 11 w Wejherowie trwa realizacji kolejnego projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tym razem to boisko do piłki siatkowej wraz z pasem zieleni i oświetleniem.

„Pani Izabela Sikora złożyła projekt poparty przez mieszkańców. Przeszło 1500 osób zagłosowało na ten projekt. (…) Boisko jest pełnowymiarowe”. – powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz wiceprezydent Wejherowa.

Szkoła skupia obecnie 980 uczniów, stad tak ważna jest nowoczesna infrastruktura sportowa, której do tej pory nie było.

Jest to dla mnie priorytet dlatego, że przez długie lata byliśmy jedyną szkołą, która nie miała prawdziwego boiska. Zważywszy na ograniczenia terenu wokół szkoły, jest to zadanie trudne, aby zmieścić się tutaj i wypełnić wszystkie potrzeby.” – powiedziała Wioleta Podolska dyrektor SP nr 11 w Wejherowie.

Powstające boisko do piłki siatkowej jak również te już istniejące są ogólnodostępne. Jednak nie wszystkie osoby korzystające z boisk pamiętają o zachowaniu czystości i porządku w tym miejscu. Realizacja inwestycji potrwa do końca lipca br. Koszt modernizacji to 240 tys. zł.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe