Posiadał znaczne ilości narkotyków. Został zatrzymany

  • 23.04.2021, 15:43 (aktualizacja 23.04.2021, 16:09)
  • KPP Wejherowo
Posiadał znaczne ilości narkotyków. Został zatrzymany Zdj: KPP Wejherowo
Działania kryminalnych z Wejherowa doprowadziły do zatrzymania 44-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został już przesłuchany przez policjantów. Za popełnione przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzięki pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zabezpieczono narkotyki, które ukrywał 40-latek z powiatu wejherowskiego. Jak się okazało, amfetaminę schował w lodówce, a marihuanę trzymał pod stołem. Mundurowi zabezpieczyli prawie ponad 160 gramów amfetaminy oraz prawie 30 gramów marihuany.

44-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do wejherowskiej komendy, gdzie noc spędził w policyjnej celi. Wczoraj został już przesłuchany. Niebawem zostanie doprowadzony do wejherowskiej prokuratury. Za popełnione przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Ponadto wczoraj także dzielnicowi z Wejherowa oraz kryminalni zatrzymali kolejne osoby posiadające amfetaminę. W tych dwóch przypadkach za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe