Ninja z powiatu wejherowskiego. Jan Tatarowicz

  • 27.04.2021, 16:39 (aktualizacja 27.04.2021, 17:13)
  • Redakcja wejherowo24.info
Ninja z powiatu wejherowskiego. Jan Tatarowicz Zdj: Facebook Jan Tatarowicz
Młody mieszkaniec powiatu wejherowskiego Jan Tatarowicz może pochwalić się niezwykłymi zdolnościami sportowymi. Wystartował w programie „Ninja Warrior”. W drugiej edycji wygrał pierwszy półfinał i dostał się do samego finału czyli 10 najlepszych. W III edycji w starcie eliminacyjnym otrzymał najlepszy wynik w historii programu i przeszedł do półfinału. Niestety tutaj spadł z przeszkody. Jednak 21 letni Jana Tatarowicz nie poddaje się i zapowiada, że wróci na tor "Ninja Warrior". Póki co trwają przygotowania do letnich zawodów, które zaplanowano w Las Vegas i w Moskwie.

Jan Tatarowicz – młody, szybki, silny, wytrzymały, jednym słowem wszechstronnie wysportowany. Mieszkaniec powiatu wejherowskiego trenuje kalistenike, street workout, biegi przeszkodowe ninja.

„Moim największym osiągnięciem jest to, że zdobyłem trzecie miejsce na mistrzostwach Polskich w biegach OCR na 100 metrów. Daje mi to klasyfikacje do zawodów Mistrzostw Świata w Las Vegas i Pucharu Świat w Moskwie.” – powiedział Jan Tatarowicz.

Obecnie poświęca się przygotowaniom do Mistrzostw Świat Ninja w Las Vegas, które odbędą się pod koniec lipca. Przed Jankiem Tatarowicz uczestnictwo również w Pucharze Świata Ninja w Moskwie.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe