Spirits in the Forest. Wejherowscy następcy Depeche Mode...

  • 17.05.2021, 13:42 (aktualizacja 26.05.2021, 12:36)
  • Redakcja wejherowo24.info
Spirits in the Forest. Wejherowscy następcy Depeche Mode... Zdjęcie z profilu facebook: Spirits in the Forest
Dzięki miłości do twórczości Depeche Mode czterech wejherowskich muzyków połączyło siły i... w czerwcu 2020 roku powstał zespół Spirits in the Forest.

Kapelę tworzą Kordian Sikorski, Kamil Podbielski, Damian Podbielski oraz Artur Baranowski. Zamiłowanie do wykonania depechów to nie wszystko. Do tego dochodzi solidna dawka umiejętności, doświadczenia i pasji.

„Nazywamy się Spirits in the Forest. Nazwa jest od trasy koncertowej Depeche Mode, która bardzo nam się podobała (…) Widać u nich prawdziwość. To nie jest zespół, gdzie kupiono tekst czy melodie. To zespół, w którym poświęcono bardzo dużo czasu, żeby utwory stworzyć i czuć. To jest miłość, to jest romantyzm, to jest też klasa i elegancja.” – powiedział Kamil Podbielski wokalista i klawiszowiec Spirits in the Forest.

Powstanie wejherowskiego zespołu jest związane z 40-leciem utworzenia grupy Depeche Mode. Członkowie wejherowskiej kapeli przygotują obecnie singiel. Nagranie studyjne to jednak nie wszystko, jednak muzycy nie zamierzają poprzestać tylko tym. Póki co niebawem ruszy realizacja klipu o czym z pewnością będziemy informować...

 

 

Poczynania wejherowskiej kapeli można śledzic na profilu facebookowym pod nazwą Spirits in the Forest

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 18.05.2021, 13:13
I tak trzymać Panowie !

Pozostałe