DKK gminy Wejherowo. Uzdolniona młodzież

  • 15.06.2021, 14:15 (aktualizacja 15.06.2021, 14:43)
  • Redakcja wejherowo24.info
DKK gminy Wejherowo. Uzdolniona młodzież
Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Bibliotece i Centrum Kultury Gminy Wejherowo wypoczywali w Bieszkowicach. Młodzi ludzie podczas weekendowego pobytu nie tylko wypoczywali, ale też doskonalili swoje artystyczne zdolności.

Przy Bibliotece i Centrum Kultury Gminy Wejherowo od wielu lat prężnie funkcjonuje Dyskusyjny Klub Książki. Skupia młodzież w różnym wieku, od uczniów klas IV po licealistów i klasy maturalne. Piecze na klubem sprawuje nauczycielka Violetta Wiśniewska. To dzięki niej uczniowie mogą przynajmniej raz w roku wypocząć podczas weekendowe wyjazdu.

Do Dyskusyjnego Klubu Książki należy 38 młodych ludzi. Do Bieszkowic przyjechały 24 osoby. Każdy pobyt połączony jest z dobrą zabawą, poznawaniem okolicy i warsztatami plastycznymi czy literackimi.

Bezpłatny pobyt młodzieży jest możliwy dzięki zaangażowaniu Violetty Wiśniewskiej oraz sponsorom. Pobyt w Bieszkowicach wsparło sołectwo Gościcino na czele z sołtysem Markiem Miotk oraz Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo.

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe