Narkotyki w domu. Odpowie za posiadanie amfetaminy, marihuany, ekstazy...

  • 15.07.2021, 14:36 (aktualizacja 15.07.2021, 14:49)
  • KPP Wejherowo
Narkotyki w domu. Odpowie za posiadanie amfetaminy, marihuany, ekstazy... Zdj: KPP Wejherowo
Kryminalni z Wejherowa zatrzymali 32-latka, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania mężczyzny znaleźli kilkadziesiąt gramów amfetaminy, marihuany oraz tabletek ekstazy. Mieszkaniec Rumi został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

We wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 32-latka, mieszkańca Rumi, w związku z realizacją zadań związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze bardzo dokładnie przeszukali jego mieszkanie, w którym znaleźli łącznie ponad 95 gramów środków odurzających oraz ponad 100 tabletek ekstazy. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina, metamfetamina i marihuana. Dowodami w sprawie są również znalezione przez policjantów pieniądze w kwocie ponad 7 tysięcy złotych, które zabezpieczone są na poczet przyszłej kary.

Podejrzany usłyszał wczoraj zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za to przestępstwo grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe