Zderzenie czterech aut w Redzie. Jeden kierowca po spożyciu alkoholu

  • 02.08.2021, 15:06 (aktualizacja 02.08.2021, 15:21)
  • KPP Wejherowo
Zderzenie czterech aut w Redzie. Jeden kierowca po spożyciu alkoholu Zdj: fb Wejherowo998
W sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Redzie na ul. Wejherowskiej. Na miejscu pracowali mundurowi wejherowskiej drogówki. Teraz sprawą zajmą się policjanci dochodzeniowo – śledczy, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Policjanci po godzinie 17:00 w sobotę otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Redzie na ul. Wejherowskiej. Na miejsce wypadku skierowani zostali policjanci  wejherowskiej drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali przyczynę zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu bmw z Olsztyna prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy toyoty corolla, w skutek czego doszło do zderzenia. Następnie samochód bmw w wyniku zderzenia, przemieścił się na drodze i uderzył w fiata punto oraz toyotę auris. Dwaj pasażerowie toyoty corolla przewiezieni zostali do szpitala.

Kierowcy wszystkich uczestniczących w zdarzeniu samochodów zostali sprawdzeni alko-testem i okazało się, że kierowca bmw znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Policjanci przypominają i apelują do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze. Prędkość, brawura i brak wyobraźni kierowcy, często prowadzi do poważnych w skutkach wypadków drogowych.

Na miejscu dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Redy oraz dwie Jednostki Ratowniczo Gaśnicze z Rumi.

KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe