Karta Mieszkańca. Korzyści dla przedsiębiorców i mieszkańców Wejherowa

  • 20.08.2021, 08:50 (aktualizacja 20.08.2021, 08:56)
  • Redakcja wejherowo24.info
Karta Mieszkańca. Korzyści dla przedsiębiorców i mieszkańców Wejherowa
Przypominamy, że w Wejherowie, z inicjatywy prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta jesienią br. wprowadzona zostanie "Karta Mieszkańca". Będzie upoważniać mieszkańców grodu Wejhera do korzystania ze zniżek, rabatów, ulg i przywilejów, realizowanych zarówno przez instytucje miejskie jak i partnerów biznesowych przystępujących do programu.

"Karta Mieszkańca" pozwoli na wspieranie lokalnych firm i przyczyni się do tego, że mieszkańcy Wejherowa z korzyścią i chęcią będą korzystali właśnie z ich oferty.

Aby zostać Partnerem Programu „Wejherowska Karta Mieszkańca” wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Urzędu Miasta i przesłać go na adres: [email protected] lub wypełniony i podpisany papierowy wniosek wrzucić do skrzynki podawczej w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. 12 Marca 195.

Po weryfikacji zgłoszeń z każdym z Partnerów podpisane zostanie indywidualne porozumienie określające jego szczegółowy udział w Programie.

Program będzie realizowany za pomocą dedykowanej aplikacji która zostanie nieodpłatnie udostępniona wszystkim Partnerom wraz z merytorycznym wsparciem. Aby móc zweryfikować uprawnienia wynikające z "Karty Mieszkańca" konieczne będzie posiadanie przez Partnera „czytnika” czyli urządzenia, które umożliwi odczytanie "Karty Mieszkańca". tj. urządzenia mobilnego (np. smartfona z funkcją NFC) oraz dostępem do Internetu lub komputera z dostępem do Internetu.

"Karta Mieszkańca Wejherowa" to nie tylko wsparcie przedsiębiorców, to również liczne rabaty i zniżki dla posiadaczy. Kartę otrzymają mieszkańcy Wejherowa, którzy tutaj płacą podatki. Dlatego zasadniczym dokumentem jest deklaracja podatkowa PIT, gdzie wskazany jest adres zamieszkania w Wejherowie. O kartę dla dzieci niepełnoletnich będzie mógł wystąpić rodzic posiadający uprawnienie do karty.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Odynek
Odynek 29.08.2021, 14:58
Kiedy będą konkrety bo od 2mcy te same ogólniki.
Jakie będą funkcje karty.
Czy będzie też mogła pełnić funkcję biletu okresowego ?
Jakie dokładnie zniżki / uprawnienia dla posiadaczy będą dostępne lub kiedy takowe informacje będą upublicznione.
Jola
Jola 20.08.2021, 14:05
A to zniżki tylko dla posiadacza karty czy dla całej rodziny ?

Pozostałe