Rajd Piaśnicki. Ujawniono kierowców bez uprawnień...

  • 06.09.2021, 15:17 (aktualizacja 06.09.2021, 15:34)
  • KPP Wejherowo / redakcja
Rajd Piaśnicki. Ujawniono kierowców bez uprawnień... Zdj: KPP Wejherowo
Policjanci dbali o bezpieczeństwo uczestników motocyklowego rajdu piaśnickiego Funkcjonariusze ruchu drogowego brali udział w zabezpieczeniu przejazdu motocyklistów na uroczystą Mszę Świętą upamiętniającą pamięć zmordowanych w lasach piaśnickich w czasie II Wojny Światowej. W czasie rajdu ujawoniono 4 kierówców bez uprawnień do kierowania jednośladem.

Rajd piaśnicki odbył się w niedzielę 5 września 2021 roku. Kilka minut po godzinie 14:00 motocykliści w policyjnej eskorcie wyruszyli z Placu Jakuba Wejhera w kierunku Lasu Piaśnickiego, drogą krajową nr "6", gdzie w piaśnickiej kaplicy odprawiona została msza święta. Po nabożeństwie przygotowano prelekcje historyczną. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników rajdu. Pomagali włączyć się im do ruchu na drogę krajową, blokując jednocześnie przejazd innych pojazdów i zabezpieczali trasę przejazdu oraz kierowali ruchem drogowym. W zabezpieczeniu trasy przejazdu brali udział policjanci ruchu drogowego, w tym policyjny motocyklista, ponadto funkcjonariusze prewencji i strażnicy miejscy.
Podczas zabezpieczenia funkcjonariusze ujawnili 4 motocyklistów bez uprawnień do kierowania. Pojazdy te nie zostały dopuszczone do dalszej jazdy. Z uwagi na ujawnienie łącznie 8 wykroczeń, motocykliści zostali ukarani mandatami karnymi.

KPP Wejherowo / redakcja

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WR
WR 06.09.2021, 17:14
Ponad 1000 uczestników rajdu, nie było dotąd rajdu w Wejherowie na taką skalę i główny news to czterech kierowców bez uprawnień. Oczywiście w żaden sposób nie lekceważę spraw bezpieczeństwa, ale to nie jest rzetelna informacja.
LoneRider
LoneRider 06.09.2021, 16:30
Noooo … 😜to na taką ilość uczestników to *** wynik 🤘‼️😎
Wejherowo ‼️Jesteśmy najlepsi ‼️ tak trzymać 😜🤪‼️‼️‼️
vvv
vvv 17.09.2021, 19:49
nie ze*** sie

Pozostałe