Ukwiecone Wejherowo. Ogrody, okna, balkony

  • 06.09.2021, 17:22 (aktualizacja 06.09.2021, 19:19)
  • Redakcja wejherowo24.info
Ukwiecone Wejherowo. Ogrody, okna, balkony
Za nami 24 edycja miejskiego Konkursu na najładniej ukwiecony i zazieleniony balkon, okno lub ogród na terenie Wejherowa. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego na ul. 12 Marca 195.

Podobnie jak w zeszłym roku, ze względu na zagrożenie Covid-19, komisja konkursowa oceniała zgłoszone obiekty na podstawie fotografii. Do konkursu zgłoszono łącznie 27 obiektów, w tym 7 - w kategorii balkony, okna w domach jedno- i wielorodzinnych, 13 – w kategorii ogrody przydomowe i 7 w kategorii ogrody działkowe. Powiedziała też, że jurorzy oceniając zgłoszone do konkursu balkony, okna i ogrody wzięli

W kategorii balkony, okna w domach jedno- i wielorodzinnych: I miejsce zdobyła Sylwia Mielke z (ul. Podgórna), II miejsce - Elżbieta Malewska (ul. Nanicka), Ill miejsce - Bogusława Kepka (ul. Przemysłowa). Wyróżnienia otrzymali: Anna Dzieweczyńska (ul. Poprzeczna) i Ewa Ellwart (ul. Rejtana).

W kategorii ogrody przydomowe: I miejsce otrzynali Beata i Grzegorz Szymańscy (ul. Rogaczewskiego), ll miejsce - Alicja Kobiella (ul. Kotłowskiego) Ill miejsce - Teresa i Tadeusz Kaweccy (ul. Kusocińskiego). Wyróżnienia otrzymali: z Danuta Czerwicka (ul. Ceynowy) Emilia Hewelt (ul. Konopnickiej).

W kategorii ogrody działkowe I miejsce otrzymała: Violeta Drawc (ROD im. mjr H. Sucharskiego), ll miejsce - Jadwiga Paździerska (ROD im. mjr H. Sucharskiego), a Ill miejsce - Barbara Suprunowicz (ROD im. Floriana Ceynowy). Wyróżnienia otrzymali: Feliks Karbowski (ROD im. Jakuba Wejhera) oraz Maria i Zbigniew Skrzypkowscy (ROD im F. Ceynowy).

Nagrody i wyróżnienia wręczali: prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, zastępca prezydenta Beata Rutkiewicz i przewodnicząca komisji konkursowej Teresa Patsidis.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe