Promocja zdrowego stylu życia. Odpowiednie nawyki...

  • 08.11.2021, 11:58
  • Redakcja wejherowo24.info
Promocja zdrowego stylu życia. Odpowiednie nawyki... Zdj: fb powiat wejherowski
Powiatowy Zespół Szkół Policealnych po raz VII był gospodarzem Targów Zdrowia. Inicjatywa skupia w jednym miejscu instytucje, firmy, uczniów, dla których propagowanie zdrowego stylu życia jest najważniejsze.

Wybór Powiatowego Zespołu Szkół Policealnych przy ulicy Dworcowej w Wejherowie nie jest przypadkowy, bo to właśnie tutaj jest najwięcej kierunków związanych z propagowaniem zdrowego stylu życia.  Technik masażysta, usług kosmetycznych, asystent stomatologii, terapeuta, dietetyk czy podolog - to tylko niekóre z proponowanych zawodów. Tegoroczne targi zorganizowano przy współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym w Wejherowie. Patronat sprawuje Powiat Wejherowski.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Verum
Verum 08.11.2021, 12:46
Posłuchajcie. To nic nie kosztuje, a możecie sie zaskoczyć. Wypowiedź logiczna i zmuszająca do refleksji.
Reset ekonomiczny, reset społeczny, stworzenie cyberwładzy, zablokowanie naszych osczędności, stworzenie cyberniewolnictwa, spowodowanie buntu w krajach i oddanie władzy zwierzchnikom obcych narodów, poróżnienie ludzi, wprowadzenie kryptowaluty i zamrożenie naszych osczędności, zmuszanie do szczepień, ingerencja w genotyp... wbrew temu czy w to wierzysz lub nie, posłuchaj do końca i sam wyciągnij wnioski

https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe