Niepokonana Zuzia Kalbarczyk z Kębłowa. Mistrzyni Polski trzykrotnie wywalczyła złoto.

  • 09.11.2016, 13:36 (aktualizacja 18.11.2016, 23:41)
  • Redakcja wejherowo24.info
Niepokonana Zuzia Kalbarczyk z Kębłowa. Mistrzyni Polski trzykrotnie wywalczyła złoto.
Zuzia Kalbarczyk znowu nie miała sobie równych. Tym razem w zmaganiach o Puchar Polski w kickboxingu kadetów, juniorów i seniorów, które odbyły się w Dwikozach k. Sandomierza w dniach 4-6 listopada sięgnęła 3-krotnie po Puchar Polski kadetów zarówno w formule pointfighting, kick-light i light contact w wadze do 60 kg.

Zuzia Kalbarczyk znana doskonale w środowisku polskiego kickboxingu budzi respekt i strach niemal na każdych mistrzostwach. Nie ma co sie dziwić. Od kilku lat jest niepokonana. Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, a ostatnio brąz na Mistrzostwach Świata. Podczas ostatnich rozgrywek w Dwikozach wywalczyła aż 3 -krotnie Puchar Polski.

"Zuzia Kalbarczyk już jest znaną zawodniczką w Polsce (...) W kraju Zuzia jest jeszcze niepokonana w konkurencji pointfighting i light contactie, a to już sie ciągnie około 6 lat. Zawodniczki czują duży respekt przed Zuzią i dało się to zauważyć na Pucharze Polski w Dwikozach. Tam dwie dziewczyny przeszły do kategorii wyższej, żeby tylko nie walczyć z Zuzią." - powiedział Rafał Karcz trener kickboxibgu.

Pod okiem Rafała Karcz trenuje już 8 lat. Bierze udział w licznych zawodach i ma już wypracowany swój sposób na tremę.

"Słuchanie muzyki oraz rozmowa z siostrą i bliskimi osobami" - powiedziała Zuzanna Kalbarczyk.

Zawody sprowadziły ponad 300 zawodników w gronie kadetów, juniorów i seniorów.

Na te zawody trener Rafał Karcz wystawił dziewczęcy skład reprezentacji z Wejherowa i Luzina.

"Nikola Siecińska, Paulina Stenka i Sandra Pikron. Razem zdobyliśmy 5 medali" - powiedział Rafał Karcz trener kickboxingu.

Srebrne medale powędrowały zarówno do Sandry jaki do Pauliny. Obecnie trwają przygotowania już do innego turnieju, pn. Muszynianka Cup, który odbędzie się na początku grudnia.

 

 

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe