WYPADEK! Jedna osoba w szpitalu. Droga zablokowana. (Zobacz foto i film)

  • 30.05.2017, 20:13 (aktualizacja 31.05.2017, 13:35)
  • Lilii Wilczyńska
WYPADEK! Jedna osoba w szpitalu. Droga zablokowana. (Zobacz foto i film) Lilii Wilczyńska
Dziś na trasie Luzino - Strzebielino doszło do zderzenia Tira z Volkswagenem T4. Jedna osoba była zakleszczona i trudno byłą ją wydostać. W stanie cieżkim trafiła do szpitala.

Około godziny 19.00 doszło do wypadku drogowego na Drodze Krajowej nr 6 między Luzinem a Strzebielinem. Zderzeniu uległ samochód ciężarowy z samochodem dostawczym. Jedna osoba - kierowca T4 z powiatu wejherowskiego - w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Kierowca TIR-a, z powiatu poznańskiego, wyszedł niemal bez szwanku. 

Droga jest całkowicie nieprzejezdna na odcinku od skrzyżowania z Luzinem i krajową "szóstką". Policja kieruje ruch w kierunku lasu. Na miejscu są trzy radiowozy i pięć pojazdów straży pożarnej.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

 

Aktualizacja 31 maj 2017r.:

30 maja na drodze krajowej nr 6 między Luzinem - Strzebielinem doszło do zderzenia czołowego Tira z Volkswagenem T4. W efekcie kierowca pojazdu dostawczego trafił w bardzo ciężkim stanie do szpitala.

Kierowcą Volkswagena jest 50-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego, zaś kierowcą Tira jest 32-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego. 

Lilii Wilczyńska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe