Mobilna myjnia – czy warto ją otworzyć?

  • 11.09.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Mobilna myjnia – czy warto ją otworzyć?
Wielu z nas chciałoby otworzyć swój własny biznes. Jednak nie zawsze mamy pomysł, za jaką branżę się wziąć. W poniższym tekście postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy warto otworzyć własną mobilną myjnię.

Własny biznes – ciężki kawałek chleba

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z faktu, że założenie własnej firmy to niełatwa sztuka. I wcale nie mówimy tutaj o biurokracji, która jest pierwszą przeszkodą, ale o kolejnych. Problemy pojawiają się już przy wyborze branży, bowiem znalezienie odpowiedniej niszy też nie jest proste. Jednak, gdy już wpadniemy na pomysł, przebrniemy przez tony dokumentów i zaczniemy pierwszy dzień w nowej pracy, pojawiają się kolejne trudności. W zależności od tego, na jaką karierę się zdecydowaliśmy, mamy większą lub mniejszą liczbę klientów. I to właśnie ewentualny ich brak, a co za tym idzie, brak zysku, będzie naszą największą zmorą. Czy da się tego uniknąć? Nie, bowiem nie ma takiej branży, która zawsze i każdemu gwarantuje pewny zysk. Ostateczny sukces lub porażka jest z reguły zależny od nas. Nawet mobilna myjnia nie zapewni nam godziwej pensji, jeżeli nie będziemy potrafili wykorzystać jej potencjału.

Mobilna myjnia w telegraficznym skrócie

Mobilna myjnia to nic innego, jak cały zestaw narzędzi myjących, które można bez problemu przewozić w aucie. Niekiedy są to nawet specjalnie przeprojektowane samochody, które w bagażniku mają wszystkie myjki i środki czyszczące. Mobilna myjnia to najczęściej myjnia parowa. Wiąże się to z tym, że mobilna myjnia parowa zawiera mniej elementów czyszczących niż zwykła myjnia. W tym miejscu warto dodać, że dzięki temu jest nie tylko łatwiejsza w użyciu, ale i przyjazna środowisku (technologia czyszczenia parą). No i najważniejsze - mobilna myjnia ogranicza nasze wydatki. Nie potrzebne nam biuro czy wielki plac. Naszym miejscem pracy może być nasz dom, bowiem mobilna myjnia dojeżdża do klienta i pracuje na miejscu.

Mobilna myjnia - współpraca czy samemu?

W przypadku mobilnej myjni mamy dwie opcje do wyboru. Albo decydujemy się na samodzielne prowadzenie biznesu, albo podejmujemy współpracę. Współpraca z GTLux.pl oznacza, że otrzymujemy duże wsparcie od firmy, która przez cały czas jej trwania będzie nas wspierać. Ten model jest zdecydowanie lepszy dla każdego, kto nigdy nie zarządzał swoją firmą. Pomoc, jaką otrzymamy na początku pozwala uniknąć wielu trudności i szybciej rozwinąć skrzydła. Nie zaszkodzi również występowanie pod uznaną marką, bowiem klienci chętniej skorzystają z usług profesjonalisty (którym się staniesz), niż „mobilnej myjni u Józka”

Grupa Tipmedia
Podziel się: