Korzyści z bonusów bukmacherskich

  • 18.07.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Korzyści z bonusów bukmacherskich
Nowa ustawa hazardowa spowodowała, że działające bez zezwolenia firmy bukmacherskie zaczęły opuszczać polski rynek, ustępując miejsca tym legalnym. Ci, którzy pozostali, działają na podobnych zasadach, prześcigając się wzajemnie w tworzeniu różnorodnych i bogatych ofert dla coraz bardziej wymagających klientów. Robią to nie tylko czołowi bukmacherzy, ale i ci początkujący. Najpopularniejszą formą promowania usług bukmacherskich są obecnie bonusy mające wyróżnić firmę wśród konkurencji. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka, jak zatem wybrać tę najkorzystniejszą, nie tylko na pierwszy rzut oka? Należy dopasować bonus do własnych oczekiwań i możliwości.

 Rodzaje bonusów

 

  • zakłady bez ryzyka - jak sama nazwa wskazuje, zagranie takim kuponem nie jest obarczone ryzykiem. W przypadku wygranej, zwielokrotnione środki pobrane wcześniej z konta gracza trafiają tam z powrotem, natomiast w przypadku przegranej - na konto depozytowe.
  • zakłady darmowe - czyli obstawianie bez wnoszenia własnych środków, ze środków otrzymanych od bukmachera. Ten bonus stosowany jest najczęściej, aby przyciągnąć nowych klientów i dać im możliwość zapoznania się z ofertą.
  • bonusy od depozytu - uzależnione od wysokości wpłaty. Wpłacając 100 PLN, w przypadku wygranej otrzymujemy drugie 100 PLN, etc. Jest to zazwyczaj najwyższy bonus w ofertach.
  • bonusy bez depozytu - zazwyczaj skromniejsze od depozytowych, a ich wartość nie jest zależna od wielkości wpłaconej kwoty. Przyznawane często przy rejestracji konta.

Warto obserwować strony największych graczy i korzystać z urozmaiceń w ofercie, aby wygrywać jeszcze więcej.

Debiut rynkowy bukmachera Betfan był jednym z tych długo wyczekiwanych przez wielu graczy, a powitalny betfan kod bonusowy to zachęcające zaproszenie do skorzystania z szerokiej oferty. Dokładna wartość kuponu nie jest jeszcze znana - być może bukmacher zdecyduje się na bonus kursowy lub premię? Powrót na polski rynek bukmachera Betclic to również oczekiwany moment dla obstawiających. Od niedawna świadczy on usługi legalnie, mogąc pochwalić się niezbędnymi licencjami. Jeden z większych bukmacherów w Europie powrócił ze swoją ofertą, ale czy uzupełni ją o nowości, np. betclic kod bonusowy?

Wielu bukmacherów eksponuje swoją ofertę dla nowych graczy, ale ci stali bywalcy również są doceniani. Regularne wnoszenie zakładów, polecenia znajomym bywają hojnie wynagradzane bonusami, aby zachęcić do dalszego korzystania z usług operatora. Często pojawiają się również promocje sezonowe, o określonym czasie trwania, przewidujące duże korzyści dla tych najbardziej wytrwałych.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: