Wykończenie mieszkania – jak wybrać studio, które się tym zajmie?

  • 14.08.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Wykończenie mieszkania – jak wybrać studio, które się tym zajmie?
Znaczna część sprzedawanych w Polsce mieszkań oddawana jest nowym właścicielom w stanie deweloperskim. Oznacza to, że przed inwestorem jeszcze długa droga do momentu montażu mebli i ostatecznego wprowadzenia się.

Wykończenie wnętrz to skomplikowany proces, w którym pomóc może profesjonalne studio. Jak je wybrać, aby efekt końcowy remontu był zadowalający dla każdego domownika? Na to pytanie pomoże nam odpowiedzieć partner dzisiejszego artykułu - BB Construction - specjalizujący się w wykończeniu mieszkań "pod klucz".

Doświadczenie na rynku remontowym

Profesjonalne studio remontowe zajmuje się zarówno wykańczaniem wnętrz, jak i ich projektowaniem. Kompleksowe usługi, oferowane przez studia remontowe, stanowią doskonałą alternatywę dla wykańczania wnętrza "pod klucz" przez dewelopera. Jak je wybrać, aby być zadowolonym z efektu końcowego prac? Wieloletnie doświadczenie firmy, poświadczone bogatym portfolio, będzie najlepszym dowodem na jakość wykonywanych usług. Warto zatem, przed podjęciem decyzji dotyczącej wyboru ekipy remontowej, dokładnie sprawdzić historię firmy. Studio, które cieszy się zaufaniem zadowolonych klientów będzie najlepszym wyborem. Zdecyduj się na profesjonalne studio, aby nie martwić się o żaden etap prac remontowych.

Zakres oferowanych prac

Dokonując wyboru studia, warto na samym początku określić oczekiwany efekt końcowy. Jeśli mieszkanie ma zostać wykończone "pod klucz" najkorzystniej wybrać studio, które współpracuje ze specjalistami z różnych branż. Dzięki temu możliwe będzie efektowne i sprawne wykończenie całego mieszkania, tak, aby standard dostosowany został do potrzeb i oczekiwań wszystkich mieszkańców. Warto powierzyć prace profesjonalistom, którzy zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Pamiętajmy bowiem, że generalny remont przeprowadzany jest jedynie raz na kilka lub kilkanaście lat.

Wykończenie mieszkania - koszt robocizny i materiałów

Jednym z ważniejszych czynników, branych pod uwagę podczas przeprowadzania generalnego remontu jest koszt robocizny oraz zastosowanych materiałów. Przed wyborem ekipy warto rozeznać się na lokalnym rynku budowlanym, jakie ceny obowiązują za konkretne prace. Ostateczny koszt remontu może się różnić od wstępnego kosztorysu, ponieważ nie wszystkie sytuacje można przewidzieć przed remontem.

Podstawowy koszt generalnego wykończenia wnętrza "pod klucz" przez profesjonalne studio projektowo-remontowe zaczyna się od 800 zł/m2. Górna granica w branży budowlanej nie istnieje i zależy od wymagań oraz budżetu klienta. Jedno jest jednak pewne, warto zatrudnić do pomocy profesjonalne studio, które sprawi, że wnętrza nabiorą charakteru i będą dostosowane do naszych potrzeb.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: