Jak wybrać odpowiednie kółka – obręcze drewniane do gimnastyki?

  • 12.09.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wybrać odpowiednie kółka – obręcze drewniane do gimnastyki?
Treningi z wykorzystaniem kółek drewnianych cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Gdy także myślisz o tym, aby kupić je dla siebie, sprawdź już teraz nasze porady dotyczące wyboru najlepszych kółek gimnastycznych!

Ćwiczenia gimnastyczne wykorzystujące obręcze drewniane są kojarzone z akrobatyką, ale obecnie bardzo często wybierane są także przez amatorów crossfitu. Dzięki nim można ćwiczyć górne partie ciała, w tym między innymi klatkę piersiową, plecy, ręce, a także zadbać o mięśnie brzucha. Jak zatem wybrać wysokiej jakości kółka gimnastyczne - https://thornfit.pl/products/drewniane-kolka-gimnastyczne-z-pasami do ćwiczeń w domu? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Czym powinny wyróżniać się dobre kółka gimnastyczne?

Gdy chcemy kupić kółka gimnastyczne, powinniśmy przede wszystkim postawić na wysoką jakość tego rodzaju artykułów. To od nich zależy komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń! Najlepszym wyborem będzie kółko gimnastyczne wykonane z drewna litego, na przykład brzozowego, które jest odpowiednio wykończone, aby zapewniać mocny i pewny chwyt, bez ryzyka ślizgania się dłoni. Do takich właśnie obręczy drewnianych dodaje się także specjalne taśmy – pasy wykonane najczęściej z tworzywa nylonowego. Pozwalają ona na podwieszenie kółek na odpowiedniej wysokości. Aby zawieszenie pasów było łatwiejsze, najlepiej wybrać te posiadające klamrę samozaciskową. Dodatkowym plusem będą rzepy mocujące wolne końcówki pasa – wtedy nie będą przeszkadzały podczas treningów.

Gdzie możemy kupić obręcze drewniane do treningu?

Jeśli także chcesz rozpocząć ćwiczenia z obręczami drewnianymi, w takim przypadku możesz kupić je już teraz! Najczęściej trenujący decydują się na zakupy w sklepach internetowych – to właśnie tam możemy złożyć swoje zamówienie szybko, wygodnie i otrzymać zakupy nawet następnego dnia! Gdy zatem chcemy kupić kółka gimnastyczne, możemy już w tym momencie zapoznać się z ofertami znajdującymi się w sklepach internetowych. Jeśli uda nam się trafić na obręcze drewniane w promocji, możemy zapłacić za nie nawet mniej niż 150 złotych!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: